O firmie

Zawmet świadczy usługi kompleksowej obróbki metali. Firma działa w oparciu o nowoczesny, wysokiej klasy park maszynowy.
40+ lat
doświadczenia

Jesteśmy dla klienta

Zawmet świadczy usługi kompleksowej obróbki metali, jak również jest producentem gotowych wyrobów metalowych ze stali nierdzewnych, kwasoodpornych, węglowych, mosiądzu oraz miedzi

W zakresie obróbki metali wykonujemy laserowego cięcia blach, rur i profili, gięcia na prasach krawędziowych, cięcia strumieniem wody, spawania

  • Firma działa w oparciu o nowoczesny, wysokiej klasy park maszynowy, m.in. laser do rur i profili z opcją czystego cięcia, lasery do blach, w tym stół 4x2m, prasy krawędziowe, w tym do 4m.
  • Zawmet podejmuje się realizacji nietypowych i skomplikowanych zamówień, w tym doradza w procesie projektowania oraz wyborze optymalnej technologii produkcji.

Doświadczenie

W ciągu ponad trzydziestu lat działalności firma wykonała wiele prac dla inwestorów krajowych i zagranicznych, takich jak:

Ghelamco, MegaAluminium, Warbud, McDonald’s, Burger King, Agora, Politechnika Warszawska, Poczta Polska, Muzeum Narodowe, Simple, Versace, hotel Mariott, hotel Jan III Sobieski.

Dlaczego Zawmet?

Doświadczony zespół

Zawmet zatrudnia inżynierów, technologów – programistów oraz operatorów maszyn CNC. Wiedza i doświadczenie starannie dobranego zespołu pozwalają wykonywać wszystkie zlecenia niezależnie od stopnia trudności. Wykorzystywane przez Zawmet nowoczesne technologie oraz duża wydajność pracowników wspieranych przez wyspecjalizowaną kadrę kierowniczą, gwarantują rzetelne i terminowe wykonanie zamówień, o czym świadczą liczne rekomendacje otrzymane od klientów.

Certyfikaty

Od początku działalności Zawmet realizjąc każde zamówienie działa w oparciu o najzwyższe standardy jakości, co po raz kolejny w 2021 roku zostało potwierdzone przyznaniem firmie certyfikatu ISO 9001:2015. Od 2012 roku Zamwet nieprzerwanie uczestniczy w programie Rzetelna Firma.

Więcej informacji

Innowacyjne maszyny

Zawmet działa w oparciu o nowoczesny, wysokiej klasy park maszynowy, który zlokalizowany jest na przestrzeni dwóch hal produkcyjno-magazynowych o powierzchni ponad 4000 m². Firma dysponuje również samochodami do transportu wyrobów gotowych.

Hala produkcyjno-magazynowa zlokalizowana w Ożarowie Mazowieckim (okolice Warszawy; w pobliżu S8 węzeł Konotopa oraz węzeł Pruszków).

Search the website