O firmie

Zaplecze Techniczne

Zawmet działa w oparciu o nowoczesny, wysokiej klasy park maszynowy, który zlokalizowany jest na przestrzeni dwóch hal produkcyjno-magazynowych o powierzchni ponad 4000 m².
Firma dysponuje również samochodami do transportu wyrobów gotowych.

Hala produkcyjno-magazynowa zlokalizowana w Ożarowie Mazowieckim (okolice Warszawy; w pobliżu S8 węzeł Konotopa oraz węzeł Pruszków).

Zawmet_siedziba

Historia

Firma Zawmet została założona w Warszawie w 1983 roku przez obecnego właściciela. Od kilku lat jej siedzibą jest Ożarów Mazowiecki. Firma składa się z dwóch działów:
 – Działu Cięcia oraz Gięcia blach, rur i profili
specjalizującego się w świadczeniu najwyższej jakości usług obróbki metalu przy użyciu najnowocześniejszych technik laserowych, oraz
 – Działu Konstrukcji i Wyrobów Metalowych
przygotowanych pod indywidualne zamówienia (obróbka stali kwasoodpornych oraz węglowych).

Zawmet zatrudnia inżynierów, technologów – programistów oraz operatorów maszyn CNC. Wiedza i doświadczenie starannie dobranego zespołu pozwalają wykonywać wszystkie zlecenia niezależnie od stopnia trudności. Wykorzystywane przez Zawmet nowoczesne technologie oraz duża wydajność pracowników wspieranych przez wyspecjalizowaną kadrę kierowniczą, gwarantują rzetelne i terminowe wykonanie zamówień, o czym świadczą liczne rekomendacje otrzymane od klientów.

pl_PLPolish