Oferta pracy dla Technolog – Programista – Konstruktor

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie dokumentacji rysunkowej i technologicznej wyrobów metalowych,
  • tworzenie programów na lasery do blach oraz rur i profili,
  • bieżąca obsługa technologiczna zleceń produkcyjnych,
  • kontakt z klientem, doradztwo technologiczne i merytoryczne, ustalanie warunków realizacji zamówień.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • biegła umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • biegła znajomość programów AutoCad/ZWCad/Solid/SolidEdge,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży metalowej,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i nad wieloma projektami jednocześnie,
  • umiejętność rozwiązywania problemów technologicznych,
  • komunikatywność (praca z klientem),
  • precyzja, odpowiedzialność,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego/niemieckiego na potrzeby czytania rysunków.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • umowa o pracę,
  • praca od zaraz,
  • pełny etat,
  • praca stacjonarna,
  • szukamy wielu kandydatów.

Wyszukaj na stronie