Oferta pracy dla Magazynier – Operator Wózka Widłowego

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie dostaw (rozładunek aut),
  • kontrola ilości i jakości przyjmowanych towarów,
  • magazynowanie towarów zgodnie z procedurami obowiązującymi w firmie,
  • utrzymywanie porządku na magazynie według określonych standardów,
  • przygotowywanie materiału na produkcję oraz układanie materiału, który wraca z produkcji,
  • kompletowanie oraz wydawanie zamówień klientom (w tym weryfikacja ich kompletności),
  • uzupełnianie dokumentów magazynowych,
  • bieżące prace porządkowe,
  • prace inwentaryzacyjne oraz pomocnicze.

Nasze wymagania

  • doświadczenie min. 2 lata na stanowisku magazynier (mile widziane doświadczenie w branży metalowej),
  • uprawnienia na wózki widłowe,
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • pełny etat,
  • wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy, zaangażowania oraz doświadczenia,
  • pracę w stabilnej, intensywnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę stacjonarną,
  • dobrą atmosferę w pracy.

Wyszukaj na stronie